TrapX Siber Aldatma Teknolojisinde Dünya Lideri

TrapX Hakkında

TrapX, gerçek zamanlı ihlal tespit ve önleme sağlayan yeni nesil bir aldatma teknolojisi oluşturdu. Sahada kanıtlanmış çözümümüz, gerçek varlıklarınızı “taklit eden” anahtar teslimi tuzaklarla saldırganları aldatıyor. Yüzlerce veya binlerce tuzak çok az bir çaba harcayarak, siber saldırılar için sanal bir mayın tarlası oluşturarak hemen harekete geçirilebilir zeka ile herhangi bir kötü niyetli aktiviteyi sizi uyaran olarak dağıtılabilir.

DeceptionGrid ™

TrapX DeceptionGrid, değerli varlıklarınızı kötü niyetli içericiler ve karmaşık siber suçlular dahil olmak üzere çok sayıda saldırıya karşı korur.

“CISO'nun geniş ve karmaşık ortamları korumak için gelişmiş, hedefli bir saldırı çözümü arayışı TrapX'i değerlendirmeli.” - Gartner

Gelişmiş Siber Saldırganları Aldat, Algıla ve Yen.

2018'in En İyi Aldatma Teknolojisi olarak adlandırılan DeceptionGrid, hiçbir saldırganın önleyemeyeceği gerçek BT ve IoT varlıklarınızla aynı görünen değişen bir mayın Tuzakları (çözücüler) ve Aldatma Simgeleri (lures) kullanıyor.

Uygulanabilir İstihbarat

Bir saldırgan tarafından Trap'a yalnızca bir kez dokunmak, yüksek güven uyarısı verir. DeceptionGrid, saldırıları içermek ve normal operasyonlara geri dönüşü sağlamak için ağ ve güvenlik ekosisteminin temel unsurlarıyla bütünleşir.

Neden Eşsiz

Belirlemek; Diğer güvenlik sistemlerini atlayan tehditleri tanımlayın ve yönlendirin. Aldatmacaya dayanan, kurum çapında içeriden tehdit tespiti.

Aldatmak; Bir saldırının başlangıcındaki gelişmiş saldırıları devre dışı bırakın ve etkisiz hale getirin. Tuzaklara yönelik tehditleri izole ederek temel varlıkları ödün vermeden koruyun.

Yenilgi; Saldırı araçları, taktikleri ve süreçlerinden elde edilebilecek gerçek istihbarat. Gerçek dünyadaki ihlal denemelerine dayanarak Olay Tepkisi iş akışlarını otomatikleştirin.

Aldatma Teknolojisi kullanmanın yararları.

Gerçek varlıklarınızı koruyun; Aldatma, “sahte” sistemlerle saldırganları işgal eden çekici hedefler sunar.

Alarm yükünü azalt; Uyarıların eyleme geçirilebilmesini sağlayan ve gerçek saldırı etkinliğine dayanan sıfıra yakın yanlış pozitifler.

İhlal İçeren; Otomatik Olay Tepkisi iş akışı ile gerçek dünya saldırı etkinliği anında müdahale yetenekleri sağlar.Çevrenin ve uç noktaların korunması yeterli değildir. Saldırganların sadece bir kez başarılı olmaları gerekir. Bir saldırganın ağınızda olduğunu nasıl anlayacaksınız?

Her Adımda Saldırgana Karşı Savaş; Silahlı suistimaller tasarlanmış ve hacimce başlatılmıştır. Sadece biri başarılı olmalı. Aldatma Izgarası, saldırının her aşamasını doğru aldatma özelliği ile karşılar.

Sahte / Gerçek Varlık Kabuğu Oyunu;İçeri girdiğinde saldırganlar keşif yapmaya başlar. Aldatma Belirteçleri, saldırgana gerçek varlıklardan uzak durmaları ve Tuzaklara çekilmeleri için şifreler, dosyalar ve komut dosyaları çıkarmaları için yem verir.

Şüphesiz Kötü Adam; Saldırgan bir Tuzağa dokunduğu zaman, yüksek doğrulukta bir ALERT yayınlarız. Tuzaklar ile herhangi bir ilişki kötü davranış - yakalandılar.

Aldatma içine derin kazma; Saldırgan daha derinlemesine meşgul olmayı hedefliyor. Akıllı aldatma proxy sunucumuz saldırganı fullOS yüksek etkileşim tuzaklarımızdan birine genişletir. Yanılsama tamamlandı.

İçer ve Analiz Et; Otomasyon ve ortak ekosistemimiz hızlı hareket ediyor. Saldırganı içeriyor, şüpheli tüm son noktaları karantinaya alıyor ve kapsamlı adli tıp sunuyoruz.

Saldırgan Yenildi; Saldırgan kapandı. Normal iş operasyonları devam eder. Takımınız şimdi silahlı ve stratejiyi güncellemek ve bir sonraki saldırganı kovmak için yeni tehdit istihbarat ve adli verilerle hazır.

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst