Rapid7 InsightIDR ile SIEM Algınızı Değiştirin

Güvenlik Verilerinizi Arayın ve Görselleştirin

InsightIDR'deki bulut mimarisi ve sezgisel arayüzü ile, sonuçları bulmak için verilerinizi merkezileştirmek ve analiz etmek kolaydır. Kullanıcı ve Saldırgan Davranışı Analizi , küratörlüğünde tehdit istihbaratının yanı sıra, tüm verilerinize otomatik olarak uygulanır ve uygunluğu kanıtlarken saldırıları erken tespit edip yanıtlamanıza yardımcı olur. Rakiplerine göre farkını ortaya koyan bir SIEM çözümüdür.

Content Image


Tehdit Altındaki Kullanıcıları ve Yanal Hareketi Algılama

2017'de hackle ilgili ihlallerin% 80'i ya çalınmış şifreler ve / veya zayıf veya tahmin edilebilir şifreler kullandı. Kullanıcılar hem en büyük varlığınız hem de en büyük riskinizdir. InsightIDR, kullanıcılarınızın davranışlarını temel almak için makine öğrenmesini kullanır ve sizi otomatik olarak çalınan kimlik bilgileri veya anormal lateral hareketler konusunda uyarır.

Content Image


Gelişen Saldırgan Davranışlarını Tanımlayın

Metasploit, penetrasyon testleri ve 7/24 Yönetilen Algılama ve Yanıt hizmetimiz arasında , sürekli bir saldırgan davranışı akışı araştırıyoruz. Soruşturma sürecinin bir parçası olarak, analistlerimiz önerilerle ve olumsuz bağlamla eşleştirilmiş olarak, Saldırgan Davranış Analitiği (ABA) tespitlerini InsightIDR'ye doğrudan katkıda bulunur . Bu tespitler, InsightIDR tarafından toplanan gerçek zamanlı kullanıcı ve uç nokta verilerini kullanır. Sonuç: İstediğiniz uyarı doğruluğu, ihtiyacınız olan içerikle dolu.

Content Image


20x Daha Hızlı Araştırmalar ve Olay Tepkisi

Günlük verileri ve elektronik tablolar içeren bir uyarı dağıyla karşılaştığınızda olay incelemeleri kolay değildir. InsightIDR'deki her alarm otomatik olarak önemli kullanıcı ve varlık davranışlarını ve aynı zamanda kötü niyetli davranışların etrafındaki bağlamı gösterir. Olayı kapsaması ve bilgilendirilmesi için arama yapmak, isteğe bağlı uç nokta sorgulaması veya kullanıcı profillerini günlüğe kaydetmek için görsel bir zaman çizelgesinden kolayca dönün.

Content Image


Otomatik Olarak Tehdit Edilen Kullanıcıları ve Varlıkları

Zaman kazanın ve tüm olay yanıt ömrünüz boyunca riski azaltın. InsightIDR'deki tehditleri araştırırken, yalnızca önemli bağlamlar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda tehdit oluşturmak için acil adımlar atabilirsiniz. Ürünle birlikte gelen Insight Agent ile kötü niyetli işlemleri öldürebilir veya virüslü virüslü uç noktaları karantinaya alabilirsiniz. Ayrıca , Active Directory, Erişim Yönetimi, EDR ve güvenlik duvarı araçları arasında çevreleme eylemleri yapmak için InsightIDR'yi kullanabilirsiniz. Bu, ekibinize doğrudan bir uç nokta, ağ ve kullanıcı düzeyinde tehditler içerme gücü verir.

Content Image


Birden Çok Uyum Yönetmeliğini Çözme

Uyumluluk güvenliği arttırmasa da, ağınızın sağlığını kilit üçüncü taraflarla paylaşmanız önemlidir. Saldırgan davranışları ve olağandışı kullanıcı etkinliği için verilerinizi otomatik olarak analiz etmenin yanı sıra, verileriniz arasında arama yapabilir, görselleştirebilir ve raporlayabilirsiniz.

Content Image


Kolaylaştırılmış Vaka Yönetimi

InsightIDR tarafından oluşturulan veya yönetilen her türlü uyarı için, JIRA ve ServiceNow gibi araçlarda otomatik olarak ilgili bir bilet veya durum oluşturabilirsiniz. Yerel vaka yönetimi özelliklerimizle eşleştirilmiş olan bu, herhangi bir uyarı için doğru ekip üyelerine harekete geçme konusunda bildirimde bulunma ve yetki verilmesini sağlar.

Content Image


Güvenlik Verilerinizi Birleştirin

Uyumluluk için kolay bulut tabanlı günlük ve etkinlik yönetimi. Veri uzmanlığı, donanım veya devam eden bakım gerekmez.

İhlallerin Arkasındaki Davranışı Algılama

Saldırganlar, çalınan kimlik bilgilerini, kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı durumlarını desteklemektedir. İşler kritikleşmeden önce bu tehditleri algılayın ve içerir.

Güvenle Yanıt Ver

Görsel zaman çizelgeleriyle araştırmaları 20x hızlandırın. InsightIDR içinden kullanıcılarınıza ve varlıklarınıza yapılan saldırıları içerir.

Olay algılama ve yanıtlama ömrü boyunca daha hızlı kararlar alın.

• Kullanıcı Davranışı Analitiği (UBA)

• Saldırgan Davranış Analizi (ABA)

• Uç Nokta Tespiti ve Görünürlük (EDR)

• Merkezi Kayıt Yönetimi

• Görsel Soruşturma Zaman Çizelgesi

• Aldatma Teknolojisi (Deception)

• Dosya Bütünlüğü İzleme (FIM)

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst