Algosec Firewall Analyzer…

Ağ Soyutlama ve Politika Analizi

AlgoSec Firewall Analyzer, öncül ve bulut ağlarında karmaşık ağ güvenliği politikalarının görünürlük ve analizini sunar. Sorun giderme, denetim ve risk analizi dahil olmak üzere güvenlik işlemlerini otomatikleştirir ve basitleştirir. Güvenlik Duvarı Çözümleyicisi'ni kullanarak güvenlik ve uyumluluk sağlamak için güvenlik duvarları, yönlendiriciler, web proxy'leri ve ilgili ağ altyapısı yapılandırmasını optimize edebilirsiniz.

AlgoSec Firewall Analyzer Size Yardımcı Olur:

• Çok satıcılı karma bulut ortamlarında bile ağ güvenliği politikalarını merkezi olarak yönetin

• Dinamik bir ağ topoloji haritası ile karmaşık ağları görselleştirin

• Güvenlik duvarı politikalarını hızlı ve verimli bir şekilde temizleyin ve optimize edin

• Riskli güvenlik duvarı kurallarını belirleme ve azaltma

• Otomatik uyum raporları ile güvenlik duvarı denetim zamanını ve maliyetlerini% 80'e kadar azaltın

• Ağ bölümlendirmesini kolayca uygulayın

Ağ Güvenliği Politikanızı Anında Görselleştirin

Firewall Analyzer , etkileşimli bir ağ topoloji haritası oluşturmak için çok çeşitli cihazlardan bilgileri otomatik olarak çeker . Bu harita aracılığıyla ağ güvenliği politikalarının trafik üzerindeki etkisini anlayabilir, bağlantı sorunlarını hızlı bir şekilde giderebilir, değişiklikleri planlayabilir ve "eğer-varsa" trafik sorgularını gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik Duvarı Kural Kümelerini Temizleme ve Optimize Etme

Firewall Analyzer , güvenlik politikasını temizlemenize ve optimize etmenize yardımcı olacak çok çeşitli işlem önerileri sunar . Firewall Analyzer, kullanılmayan, yinelenen, örtüşen veya süresi dolmuş kuralları ortaya çıkarabilir, kuralları birleştirebilir ve yeniden sıralayabilir ve iş gereksinimlerini etkilemeden aşırı izin verilen “ANY” kuralları sıkılaştırır.

Gelecek Denetime Haftalar Değil, Saat İçinde Hazırlanın

Firewall Analyzer , denetim hazırlık çabalarını ve maliyetlerini azaltmak için özel kurumsal politikaların yanı sıra, PCI DSS, HIPAA, SOX, NERC, FISMA ve ISO dahil tüm önde gelen endüstri düzenlemeleri için önceden doldurulmuş, denetime hazır uyum raporları otomatik olarak oluşturur.

Ağ Bölümlemesini Kolayca Tanımlayın ve Uygulayın

Firewall Analyzer, ağınızdaki ve tüm önde gelen güvenlik duvarı platformlarındaki ağ bölümlemesini tanımlamayı ve güçlendirmeyi kolaylaştırır . Firewall Analyzer ile mevcut ağ güvenliği politikanızın ağ bölümleme stratejinizi ihlal etmediğini veya kritik işletme hizmetlerini engellemediğini ve uyumluluk gereksinimlerini karşıladığını doğrulayabilirsiniz.

Riskinizi değerlendirin

Firewall Analyzer , ağ güvenliği politikanızdaki tüm riskleri ve bunlarla ilişkili kuralları keşfeder ve önceliklendirir . Firewall Analyzer, tüm risklerin ortaya çıkarıldığından emin olmak için endüstri düzenlemeleri ve en iyi uygulamaları ile özelleştirilmiş şirket politikalarını içeren en geniş risk bilgi tabanına güvenir.

Temel Yapılandırma Uyumluluğu ile Riski Azaltın

Firewall Analyzer, her ürün için sağlanan özel olarak tanımlanmış veya önerilen cihaz konfigürasyon taban hatlarına karşı sürekli olarak izleyerek cihazlardan yararlanma riskini en aza indirir.

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst