SOTI ile Mobil Cihaz Yönetiminde (MDM) Öne Çıkın

SOTI kimdir?

SOTI, kritik iş mobilitesinin ve IoT'nin maliyetini ve karmaşıklığını azaltan yenilikçi çözümler yaratmada kanıtlanmış bir liderdir. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce şirket, mobil operasyonlarını güvence altına almamız, yönetmemiz ve desteklememize bağlı. SOTI'nin yirmi yıllık başarısı, lider mobil platform sağlayıcıları ve cihaz üreticileri ile güçlü ortaklıklar kurmuştur. Bu ilişkiler bize gerçekleşmeden önce yeni teknoloji ve endüstri eğilimleri konusunda eşsiz bir fikir veriyor. SOTI, kanıtlanmış bir yenilikçidir - net görüş, lazer odak ve Ar-Ge'ye bağlılık, bizi heyecan verici, yeni iş hareketleri çözümleri sağlamada pazar lideri yapmıştır. SOTI, işletmelerin hareketliliği sonsuz olasılıklara götürmesine yardımcı olur.

SOTI'nın Vizyonu Nedir?

İş hareketliliği iş farklılaşması için bir araç haline geldi. Önde gelen organizasyonlar, mobil teknolojinin gücünden faydalanmak için kalıcı bir değer yaratmanın yenilikçi yollarını keşfediyorlar. Operasyonel olarak, giyilebilir cihazlar ve IoT yeni iş modelleri yaratıyor, verimliliklerini artırıyor ve müşteriler ile işletmelerin etkileşimini kolaylaştırıyor. Stratejik olarak, kurumsal mobilitenin yakınlaşması, büyük veriler ve analitikler, işinizi gerçek zamanlı, veri odaklı anlayışlarla dönüştürme potansiyeline sahiptir. Bu eğilimler birleştirildiğinde işinizi sonsuz olasılıklara götürmenize izin verir.

SOTI MobiControl sizin için ne yapabilir?

• Cihazları hızlı ve kolay bir şekilde dağıtın

• Uygulamaları ve içerikleri güvenle yönetin

• Mobil cihaz kesintisi süresini ortadan kaldırın

Content Image


SOTI Assist - Mobil İlk Yardım Masası

Birçok şirket için, masaüstü bilgisayar dönemi sona erdi - işgücünüz mobil ve uzak. Bu çalışanlar, işlerini ofis dışında yapmak için mobil cihazlara ve uygulamalara bağımlıdır. Arıza süresi için zamanları yok. SOTI Assist, ilk denemede, mobil cihazı ve uygulama sorunlarını hızlı bir şekilde düzeltmek için 'amaç odaklı' olan endüstrinin ilk yardım masası çözümüdür.

SOTI Assist sizin için ne yapabilir?

• Sorunları istediğiniz zaman istediğiniz yerde düzeltin

• İlk arama çözünürlük oranını arttırın

• Yardım masası kullanımını iyileştirme

SOTI Snap - İç Geliştiricinizi serbest bırakın

Mobil cihazlar birçok şey için harikadır, ancak en önemlisi uygulamaları çalıştırmaktır. Basit küçük dönüştürücülerden güçlü kurumsal çözüm istemcilerine ve özel LOB uygulamalarına, çalışanların işlerini yapmak için uygulamalara ihtiyaçları var. SOTI Snap iş için bir çapraz platform, hızlı uygulama geliştirme çözümüdür. Kuruluşların ihtiyaç duydukları mobil uygulamaları daha hızlı, daha ucuz ve zamanında oluşturmalarını sağlar.

SOTI Snap sizin için ne yapabilir?

• Kodlayıcı gerekmez

• Otomatik platformlar arası uygulamalar

• Veri girişini kolaylaştırın , hataları azaltın

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst