Netapp’ın En İyi Flash Storage Çözümü Olma Nedenleri

Tamamen Flash Array söz konusu olduğunda dışarıda çok fazla rekabet var. NetApp'in neden en iyi seçenek olduğunu öğrenin.

Daha iyi performans.

NetApp tamamen flash array yalnızca en stresli iş yükleri altında tutarlı düşük gecikme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda satır içi depolama verimliliği özellikleri açıkken performansta sorun olmaz. Bunu garanti ediyoruz!

Daha verimli.

NetApp verimlilik teknolojileri pazar lideri veri azaltma sağlar. Depolama tasarrufu, anlık görüntülerle 10 kat artar. En etkili garanti ile desteklenen daha iyi etkin kapasite. Kabartmak yok. İyi baskı yok.

Toplam güvenlik

NetApp all-flash depolama, verilerinizi korumak ve yönetişim ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için uygulama tutarlı veri koruması, senkronize çoğaltma, dahili şifreleme, WORM koruması ve daha fazlasını sağlar.

Tamamen geleceğe dayanıklı.

Elbette, size ücretsiz bir denetleyici yükseltmesi sunabiliriz. Peki, BT stratejiniz önümüzdeki 3 yıl içinde sizi hibrit veya genel buluta götürecek mi? NextCredit programımız size bulut stratejinizi gerçeğe uygun hale getirme becerisi kazandırır - önceden maliyet olmadan.

Daha iyi uygulama entegrasyonu.

EOracle, Microsoft SQL, SAP, My SQL ve daha fazlası için NetApp eklentileri, uygulama sahibinize, ihtiyaç duyduklarında depolamayı kolayca ve depolama uzmanı olmadan sağlama izni vermenizi sağlar.

En çok bulut hazır.

İster soğuk veri bulutta katmanlaşmak, ister yedekleme için bulut kullanmak, ister flash ve bulut üzerinde yönetimi birleştirmek olsun, NetApp doğru verileri doğru maliyetle doğru yere yerleştirmenize yardımcı olur.

Yenilik lideri.

NetApp, sektörün ilk uçtan uca NVMe sistemi olan Kumaşlar (NVMe-oF) üzerinden NVMe'yi, 32 GB fiber kanalı ve 100 Gb Ethernet desteği, sunucu tarafında kalıcı bellek için veri yönetimi yazılımı ve önde gelen hiper ölçeklendiricilerle ortaklaşa bulut veri hizmetleri.

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst