Pulse Connect Secure

Pulse One

Pulse Policy Secure

Pulse Workspace


Pulse Connect Secure

Kurumsal erişim güvenliği “Kendi Cihazını Getir” (BYOD), Mobilite ve Bulut Hizmetleri tarafından yeniden tanımlandı

BT organizasyonları, üçüncü taraf işçileri, self servis işlem tabanlı uç noktaları, yüksek hacimli şube sitelerini ve iş sürekliliğini güvenli bir şekilde birbirine bağlamayı da içeren günlük iş zorluklarını ele almak için sanal özel ağ (VPN) yatırımlarına güvenmeye devam ediyor.

Ancak şimdi, yeni zorluklarla başa çıkmak için erişim stratejilerini uyarlamaları gerekiyor. Mobil cihazlar yeni riskler ve fırsatlar yaratıyor. Aynı zamanda, veri ihlalleri olağan hale geliyor.

Pulse Connect Secure (PCS) ile şirketler bugün giderek artan bir mobil işgücü için Zero Trust'ın hibrit BT kaynaklarına güvenli erişimini sağlayabilir:

Kurumsal kaynaklara dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet gibi herhangi bir web cihazını kullanarak herhangi bir yerden erişmek için PCS kullanarak web erişimi.

Herhangi bir mobil uygulama erişiminin değişiklik, uygulama kaplama veya SDK olmadan desteklendiği uygulama başına erişim

Kullanıcı ayarlarından bağımsız olarak bir VPN'in otomatik olarak kurulduğu her zaman açık erişim


Content Image


Mevcut altyapınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşen uzaktan erişim bugün çok önemlidir. Pulse Secure Connect, mobil işgücünüzün bulut ve veri merkezindeki uygulamalara ve kaynaklara ulaşmasını sağlar - gerçek karma BT erişimi için.Yeni Nesil NAC ile Ağ Güvenliği Duruşunuzu Güçlendirin

Ağ Görünürlüğünü, Erişim Kontrolünü ve Tehdit Yanıtını Otomatikleştirin

İşletmeler artan siber suç aktivitesi ve veri ihlalleriyle karşı karşıya kalıyor ve bu da artık her biri ortalama 4 milyon ABD Doları tutarındadır.

Ağ Erişim Kontrolü (NAC) çözümleri, kuruluşlara sürekli görünürlük, uç nokta ve IOT erişim kontrolü ve otomatik tehdit azaltma sağlar. NAC kullanarak, güvenlik duruşlarını güçlendirmek ve uyumluluk gerekliliklerini desteklemek için güçlü uç nokta kimlik doğrulaması, ana bilgisayar denetimi, koşullu erişim, konuk yönetimi, IoT güvenliği, birlikte çalışabilirlik ve otomatik tehdit yanıtlama yeteneklerini kullanan bir “bağlanmaya uyum” stratejisini uygulayabilirler.

Pulse Secure tam özellikli bir Next-Gen NAC sunar, artı:

Yeni nesil NAC'ye giden kolay ve esnek bir yol olup , Pulse Profiller’ı kaldırarak görünürlükle başlar ve ardından erişim zorunluluğu, ağ kapsamı ve çekirdek entegrasyonlarına aşama yaparken tam kurumsal sınıf NAC işlevselliğine geçer.

Popüler yeni nesil güvenlik duvarları (NGFW), güvenlik bilgileri ve olay yönetimi çözümleri (SIEM'ler), anahtarlar, kablosuz kontrol cihazları, kurumsal mobilite yönetimi (EMM) ve son nokta güvenlik çözümleriyle politika uygulama ve güvenlik düzenlemelerine “ bağlanın ” .

Uzak, şirket içi ve bulut kullanıcı ve uç nokta etkinlikleri hakkında tam bir istihbarat kazanırken aynı cihaz İstemcisi'ni (ajan ve aracısız), merkezi yönetim konsolunu ve politika çerçevesini kullanarak mevcut Pulse VPN kullanıcıları için hızlandırılmış NAC dağıtımı.

Content Image


Pulse Secure, ağınızı koruyan entegre bir "bağlanmaya uyum" çözümü sunar. Uzak kullanıcılar, veri merkezine, Pulse İstemcisi'ni kullanarak rol ve cihaz güvenliği duruşlarına göre Pulse Connect Secure üzerinden erişirler. Pulse İstemcisi, aynı politikayı kullanarak Pulse Policy Secure aracılığıyla ağ içindeki bilgilere erişmek için de kullanılır. Bir müşteri, bir politika. Basit.

Karmaşık olmayan NAC

Pulse Policy Secure (PPS), kuruluşların eksiksiz görünürlük kazanmalarını, güvenlik durumlarını anlamalarını ve ağ kullanıcısı, misafir ve IoT aygıtları için rol tabanlı erişim ve son nokta güvenlik politikasını uygulamalarını sağlayan yeni nesil bir NAC'dir. Çekirdek ağ, mobil ve güvenlik altyapısı entegrasyonlarından yararlanan Pulse NAC çözümü, uç nokta uyumluluğunu ve iyileştirmeyi, BYOD onboarding ve IoT güvenliğini ve bunun yanında kötü amaçlı yazılım, hileli aygıt, yetkisiz erişim ve veri sızıntısı risklerini azaltmak için tehdit yanıtını otomatikleştirebilir.

Pulse Policy Secure, kolay dağıtım, uygun ölçeklenebilirlik ve hızlı değere dönüşme süresi için tasarlanan tam özellikli bir NAC'dir. Yapılandırma ve politika oluşturma sihirbazları sayesinde, PPS, yöneticileri, son nokta keşfi, izleme veya uyarı sağlama veya güçlü bir zorlama uygulamalarını etkinleştirme esnekliği ile basitçe tanımlama, uygulama ve uygulama konusunda yetki verir. Kuruluşlar, kullanıcı, rol, aygıt, güvenlik duruşu, konum ve davranış gibi bağlamsal verileri kullanarak Sıfır Güven erişim yetenekleri kazanır. İşletmeler, PPS'nin kapsamlı yönetimi, sağlam birlikte çalışabilirliği, yüksek performanslı cihaz yeteneklerini kullanarak kapsamı genişletebilir.

Güvenlik Görünürlükle Başlıyor

Şirketlerin% 90'ı, ağlarına bağlı son nokta ve IoT cihazlarının farkında değil. Gerçek zamanlı ağ keşfi yoluyla cihazları keşfedin, inceleyin ve izleyin. Yönetilen uç noktaları ve güvenlik durumlarını belgelemek ve onaylanmamış, risk altında ve sahtekar aygıtları ortaya çıkarmak, herhangi bir ağ güvenliği programında ilk adımdır.

DHCP, SNMP, NMAP, WMI, SSH, EMM ve HTTP oturum detayları dahil olmak üzere çeşitli yöntemler kullanan uç nokta ve IOT cihazlarının sürekli izlenmesi ve azaltılması.

Detaylı kimlik, cihaz tipi, konfigürasyon ve uygunluk özelliklerini yakalayın ve kullanın. Operasyonel zekayı daha da sağlamak için uç nokta ve IOT cihazlarının özel sınıflandırmasını etkinleştirin.

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst