Pulse Connect Secure SSL VPN Çözümü

Kurumsal erişim güvenliği “Kendi Cihazını Getir” (BYOD), Mobilite ve Bulut Hizmetleri tarafından yeniden tanımlandı

BT organizasyonları, üçüncü taraf işçileri, self servis işlem tabanlı uç noktaları, yüksek hacimli şube sitelerini ve iş sürekliliğini güvenli bir şekilde birbirine bağlamayı da içeren günlük iş zorluklarını ele almak için sanal özel ağ (VPN) yatırımlarına güvenmeye devam ediyor.

Ancak şimdi, yeni zorluklarla başa çıkmak için erişim stratejilerini uyarlamaları gerekiyor. Mobil cihazlar yeni riskler ve fırsatlar yaratıyor. Aynı zamanda, veri ihlalleri olağan hale geliyor.

Pulse Connect Secure (PCS) ile şirketler bugün giderek artan bir mobil işgücü için Zero Trust'ın hibrit BT kaynaklarına güvenli erişimini sağlayabilir:

Kurumsal kaynaklara dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet gibi herhangi bir web cihazını kullanarak herhangi bir yerden erişmek için PCS kullanarak web erişimi.

Herhangi bir mobil uygulama erişiminin değişiklik, uygulama kaplama veya SDK olmadan desteklendiği uygulama başına erişim

Kullanıcı ayarlarından bağımsız olarak bir VPN'in otomatik olarak kurulduğu her zaman açık erişim


Content Image


Mevcut altyapınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşen uzaktan erişim bugün çok önemlidir. Pulse Secure Connect, mobil işgücünüzün bulut ve veri merkezindeki uygulamalara ve kaynaklara ulaşmasını sağlar - gerçek karma BT erişimi için.

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst