Symantec Güvenli Web Ağ Geçidi

SWG ve Gelişmiş Tehdit Koruması teknolojilerini içeren gelişmiş bir proxy mimarisi ile.

Olay algılama ve yanıtlama ömrü boyunca daha hızlı kararlar alın.

• Çalışanların sürekli artan web ve bulut uygulamalarını kullanması, web'i karşılaştığınız en büyük tehdit vektörlerinden biri haline getiriyor. Ağ yeteneklerinizi, şifreli trafik denetimi, web yalıtımı, AV taraması ve sanal alan gibi gelişmiş tehdit önleme özellikleri ekleyen Symantec Integrated Cyber Defense ile genişletmeniz gerekir.

• Gelişmiş proxy mimarisi - Şifrelenmiş trafikte bile web ve bulut trafiğini azaltın, web kullanıcılarının kimliğini doğrulayın ve ayrıntılı tehdit denetim politikalarını uygulayın.

• Dosya tehdidini önleme; Çok katmanlı dosya incelemesi ve özelleştirilebilir sanal alan ile gelişmiş tehditleri engelleyin.

• Gerçek zamanlı tehdit zekası - Dünyanın en büyük sivil tehdit istihbarat ağı olan Symantec Global Intelligence Network'ten gelen yayınlarla tehdit ortamına benzersiz bir bakış açısı ekleyin.

• Gözatma tehdidi önleme; Kullanıcılarınızın web taramasını ve e-posta kullanımını hedef alan yeni ve çok sektörlü tehditlerle mücadele etmek için web yalıtımını entegre edin.

Content Image


Symantec Sanal Güvenli Web Ağ Geçidi

Symantec'in sanal bir cihazda ödüllü Secure Web Gateway'i VMWare, Hyper-V ve AWS ortamları için faktörü oluşturur.

Güvenli Web Ağ Geçidi Sanal Cihazının 2. Nesli, Symantec SG VA (SWG Sürümü), Blue Coat ProxySG'nin pazar lideri güvenlik özelliklerini, veri merkezi için son derece ölçeklenebilir bir sanal Güvenli Web Ağ Geçidi cihazı sağlamak için sanallaştırma esnekliği ile birleştirir. Symantec'in Entegre Siber Savunma'nın ayrılmaz bir parçası olan SG VA, işletmelere web güvenliğini destekleme ve kurumsal ve yasal uyumluluk sağlama olanağı sağlar; Ortak bir platformda sanal altyapı kullanmak, maliyetleri ve BT kaynak gereksinimlerini azaltmak.

En güçlü güvenlik - sanal güvenli web ağ geçidinde proxy mimarisi

Symantec'in Secure Web Gateway (SWG), aşağıdakiler dahil olmak üzere kuruluşun bulut kullanımını koruyan sektörün önde gelen gelişmiş teknolojilerini sunar: web, sosyal ve mobil ağlar.

Sanal cihaz form faktöründe sunulan Symantec'in SWG çözümü, VMWare, Microsoft Hyper-V ve Amazon Web Services (AWS) desteği ile kuruluşunuzun ihtiyaç duyduğu sanal form faktöründe güçlü proxy tabanlı güvenlik sağlar.

Symantec, sektördeki riskleri azaltmak ve iş avantajları yaratmak için teknolojileri bir araya getirir. SWG Güvenlik Platformunun temel bir parçası olarak, herhangi bir form faktöründeki proxy mimarimiz (şirket içi, sanal veya bulut) - sizi web ve ağ tabanlı tehditlere karşı koruyacak, bulut veri korumasını sağlayacak ve esnek işletme politikası kontrolü sağlayacaktır web, sosyal ve mobil ağlar dahil olmak üzere kurumsal ve bulut genelinde.

VMWare, Microsoft Hyper-V ve Amazon İnternet Servisleri (AWS) için mevcut Sanal SWG. Sanal SWG, 50.000 kullanıcıya ve 1.6Gbps veri hacmine kadar kullanılabilir.

Symantec SWG, güvenliğinizi ve uyumunuzu güçlendirirken, bulut ve mobil teknolojileri güvenle kullanmanız için gereken kritik güvenlik işlevlerini birleştirir.

Symantec'in ödüllü Güvenli Web Ağ Geçidi (SWG), Fortune Global 500'ün% 70'inden fazlası tarafından kullanılmaktadır.

Ancak, fiziksel güvenlik araçlarını kullanmak, az yer kaplayan veya yerinde BT desteği olan uzak ofislerde bir zorluktur. Fiziksel cihazlar çok değerli alanlar kaplayabilir ve yerel yöneticilerin sistemleri nasıl kuracaklarını ve yöneteceklerini eğitmelerini ve öğrenmelerini gerektirir.

Sanal cihazlar, SWG çözümünüzün kurulumunu basitleştirmenize yardımcı olabilir ve donanımları birleştirebilir, uzaktan yönetilebilir ve yükseltilebilir ve felaket kurtarma durumlarında hızla dağıtılabilir.

• BT Kaynaklarını Optimize Edin

• Dağıtımı basitleştirin

• Afet Kurtarmayı Hızlandırın

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst