CheckPoint Güvenlik Çözümleri

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (Next Generation Firewall )

Ağınız sürekli tehdit altında. Güvence altına almak için en gelişmiş güvenlik duvarı korumasına ihtiyacınız vardır. Check Point Next Generation Firewall, uygulamaları kullanıcı tarafından tanımlar ve kontrol eder ve tehditleri durdurmak için içeriği tarar.

Gelişmiş Ağ Tehditinin Önlenmesi (Advanced Network Threat Prevetion – SandBlast )

Gelişmiş Ağ Tehditinin Önlenmesi, kuruluşunuzu 5. nesil ve sıfır günlük siber saldırılara karşı korur. Kuruluşunuzu tehditsiz ve kullanıcılarınızın üretkenliğini korumak için kaçışa dayanıklı kötü amaçlı yazılımları tespit eden eksiksiz bir ağ güvenliği çözümü sunuyoruz. SandBlast Network çözümümüz ayrıca, kuruluşunuzda paylaşılan içeriğin kötü amaçlı yazılım içermemesini ve kuruluşunuzda kullanımı güvenli olmasını sağlar

SandBlast Network, bilinmeyen zararlı yazılımlara karşı en iyi yakalama oranını sağlamak için tehdit öykünmesi ve CPU düzeyinde denetim kullanıyor. Tehdit Çıkarma, olası tehditleri ortadan kaldırmak ve kullanıcılara hemen güvenli dosyalar sunmak için Gelişmiş Ağ Tehdit Önleme özelliğiyle benzersiz bir özelliktir.

Risksiz sürekli iş akışı için SandBlast Network ile Gelişmiş Ağ Tehdit Önleme kullanın.

Endüstriyel Kontrol Sistemleri ICS ve SCADA Güvenliği

ICS'yi (Endüstriyel Kontrol Sistemleri) korumak benzersiz zorluklar yaratır. Hizmet süresi, veri birliği, uyumluluk ve kamu güvenliği gerektiren kuruluşlar, bu en önemli varlıkları korumak için gerekli adımları atmaktadır.

ICS Tehdit Manzarası

Operasyonel ve endüstriyel sistemlerin dijitalleştirilmesi, saldırı yüzeyini ve kritik ve ICS altyapıları üzerindeki siber saldırı riskini arttırır. BT ve OT ağları arasındaki bağlantı, uzaktan operatör erişimi veya OT ağındaki korumasız erişim bile bu sistemleri çeşitli tehditlere maruz bırakır.

Attack Sources

• State Actors

• Bot Operators

• Insiders

Attack Vectors

• Spear Phishing

• Crypto Miners

• IT to OT Lateral Movement

• Tailored APT Attacks

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst