Gizlilik Politikamız

Bu site'yi ziyaret ederek bu dokümanda bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Site kullanım koşulları düzenli aralıklarla değiştirilebilir. Site'yi kullanmaya devam etmeniz değiştirilen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Site'ye doğru ve zamanında bilgi vermek için gereken her türlü makul çaba tarafımızca gösterilmektedir. Yine de burada verilen bilgilerin her zaman güncel olduğu veya her türlü bilgiyi içerdiği düşünülmemelidir.şterilerinin beklentileri ve ihtiyaçlarına uygun alternatifli çözümler yaratabilmesidir.

Güvenlik Kuralları

Bu internet sitesi herkese açıktır. Bu site üzerinden verilen hizmetler, aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, internet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

* Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda,

* Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda,

* Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

Kişisel Kullanım

Bu Site'deki malzemelerin kullanımı yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu internet sitesinin içindekileri, internet sitesi sahibi firma yetkililerinden izin almadan, hiçbir şekilde dağıtmamayı, yayınlamamayı, aktarmamayı, değiştirmemeyi, sergilememeyi veya bunlara dayanan eserler yapmamayı ve/veya kullanmamayı kabul etmektesiniz. Bu internet sitesindeki malzemelerin tarafınızca izinsiz kullanımından dolayı internet sitesi’nin uğramış olduğu ve/veya uğrayabileceği her tür zarar ve ziyanı tazmin etmeyi itirazsız kabul etmektesiniz.

Kişisel Verilerin Toplanması ve İşlenmesi

İsminiz, adresiniz, e-posta adresiniz, posta adresiniz sizi tanımlayan bilgilerdir. Kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizi vermediğiniz sürece, sizden kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı ve Yayılması

Kişisel bilgileriniz sadece internet sitesi yönetimi gereklilikleri doğrultusunda, sizin özel bilgilere ulaşabilmeniz için veya sizinle genel iletişim için kullanılacaktır. Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara verilmeyecek veya hiçbir yerde yayınlanmayacaktır.

Otomatik Olarak Kaydedilen Bilgiler (Kişisel olmayan veriler)

Internet sitesine girdiğinizde, genel kişisel olmayan bilgiler (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir (üyelik kaydından ayrı olarak). Bu bilgiler, internet sitemizin genel kalitesini arttırmak amacıyla kullanılır. Bilgileriniz bundan başka işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslara iletilmez.

Bağlantılı Siteler

Bu site'de yer alan linkler aracılığı ile gidilen sayfalar ve içeriği ile ilgili olarak Site Yönetimi herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Aradığınız sorulara cevap bulamadıysanız, bizimle iletişime geçmek için:

[email protected] adresine elektronik posta gönderiniz.

Üst