SAN & NAS Storage Çözümleri Veriler büyüyor, depolama ihtiyacı artıyor

Veri depolama sistemleri verilerinizi Fiber Channel , iSCSI, CIFS ve NFS protokolleri üzerinden tek merkezde toplayarak mevcut veri depolama alanını daha verimli kullanmanızı sağlar. Kolay yönetilebilir, hızlı, güvenilir ve kolay ölçeklenebilir bir veri depolama çözümü ürünleri ile SAN (Storage Area Network) ve NAS (Network Area Storage) yapılarını tek bir sistemde toplayabilir, felaket kurtarma amaçlı senkron ya da asenkron veri replikasyonu yapabilirsiniz. İş sürekliliği için yerel ya da uzak lokasyonlarda düşük maliyetli veri depolama yapıları kurabilirsiniz.

Tümleşik veri depolama sistemleri, kullandığı snapshot teknolojisi ile verilerin depolandıkları sistem üzerinde anlık görüntülerini oluşturarak herhangi bir hata ya da veri bozulması yaşandığında hızlıca kurtarılmasını sağlayarak verileri mantıksal problemlere karşı korur.

Veri depolama sistemleri, solid state, fiber , SAS ve NSAS gibi katmanlı veri depolama mimarisi ile FC ve iSCSI SAN , NAS gibi farklı erişim protokollerin kullanımını desteklerken bu esnekliği felaket kurtarma altyapıları için de sunar. Yüksek performanslı ve maliyetli bir depolama altyapısı üzerinde bulunan verilerin daha düşük maliyetli NSAS disk kullanan sistemlere replikasyonu gerçekleştirilebilir. Benzer şekilde sunucuların veri erişimi merkezde FC bağlantılar üzerinden yapılırken , olağanüstü durum merkezi için daha düşük yatırım maliyetleri gerektiren iSCSI SAN altyapıları kullanılabilir.

Degasu, sahip olduğu uzman kadrosu ile veri depolama ürünleri konusunda satış, kurulum ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Veri Depolama Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bu talebinizi bize bildiriniz [email protected]

Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Üst