Ruckus Networks (CommScope) Kablosuz Erişim Noktaları

Kablosuz Erişim Noktaları

İç, Dış ve Özel Amaçlı Erişim Noktaları.

Bağlantı gerçekten önemli olduğunda, kuruluşlar Ruckus'a döner. Hemen hemen her bütçeye, performans gereksinimine veya dağıtım senaryosuna uyacak iç ve dış mekan kablosuz erişim noktaları sunuyoruz. Yüksek müşteri yoğunluğu, Wi-Fi dostu yapı malzemeleri veya sadece yükselen çalışan veya müşteri beklentileriyle karşı karşıya kalsanız da, erişim noktalarımız çevreye ne kadar zor olursa olsun güvenli ve güvenilir erişim sağlar. En zorludan en kalın olana kadar her Ruckus AP, üstün bağlantılar ve harika kullanıcı deneyimleri sağlamak için her gün ötesine geçen patentli teknolojilerle doludur.

Ruckus Kablosuz Erişim Noktası Farkı

Erişim noktalarımızı, mükemmel Wi-Fi sağlama ile ilgili sorunları çözmek için güçlü patentli teknolojilerle donatılmıştır. Ruckus erişim noktalarını edinin ve bugün mükemmel bir Wi-Fi yaşamaya başlayın.

Sistem Yönetimi ve Kontrolü

Denetleyici, Denetleyicisiz ve Bulut Tarafından Yönetilen Seçenekler…

Ruckus, her tür ve büyüklükteki kuruluşun özellik, kapasite ve mimari gereksinimlerini ele alan geniş bir ağ yönetimi ve kontrol portföyü sunar. Ortak unsur: ağ basitliği.

Ruckus Cloud, Wi-Fi - Ruckus Bulut Wi-Fi, WLAN kurulumunu ve yönetimini radikal bir şekilde basitleştirir. Bulut tabanlı ağ, tüm Wi-Fi ağınızı tek bir web gösterge panosu veya mobil uygulama aracılığıyla temin edebilir, izleyebilir ve sorunlarını giderebilirsiniz.

Ruckus Unleashed , yüksek performanslı, kurulumu kolay, yönetimi kolay ve uygun fiyatlı bir erişim noktası portföyüdür. Yerleşik denetleyici işlevi sayesinde, ayrı bir cihaza yatırım yapmanız gerekmez. Tüm ağınızı telefonunuzdan veya web tarayıcınızdan yönetebilirsiniz Unleashed Multi-Site Manager ile tüm Wi-Fi ağlarınızı tek bir yerden yönetin .

Ruckus Zone Director, kontrolörleri, tüm WLAN'ın yapılandırmasını ve yönetimini kolaylaştırmak için oldukça sezgisel bir Web kullanıcı arayüzüne sahiptir. Merkezi olarak yönetilen diğer sistemlerde bulunmayan bir dizi kablosuz LAN özelliği sunar. Otomatik trafik yönlendirmesi, uyarlanabilir kablosuz ağ oluşturma, hileli AP algılama ve gelişmiş Wi-Fi güvenlik özellikleri ve kapsamlı kimlik doğrulama desteği gibi yetenekleri içerir. Ruckus ZoneDirector, var olan en basit, en basit merkezi WLAN yazılımıdır.

Ruckus SmartZone,ağ denetleyicileri, ağ kurulumunu ve yönetimini basitleştirir, güvenliği artırır, sorun gidermeyi en aza indirir ve Ruckus erişim noktalarında ve anahtarlarında yerleşik ağlar için yükseltmeleri kolaylaştırır.

Orada bitmiyor. İster karmaşık çok coğrafi ağlar kurarsanız, ister çok katmanlı yönetilen ağ hizmetleri sunsanız, SmartZone ağ denetleyicileri en karmaşık dağıtım senaryolarını desteklemek için ölçek, esneklik ve açıklık sunar.

Detay bilgi için lütfen bu talebinizi [email protected] mail adresine bildiriniz.

Üst